cosiMed kokosový olej

Základní oleje cosiMed

Pod pojmem základní oleje cosiMed se skrývají vysoce kvalitní, za studena lisované, rostlinné oleje. Tajemstvím za studena lisovaných olejů je na rozdíl od klasických rafinovaných olejů v zachování velkého množství cenných látek jako jsou mastné kyseliny, antioxidační látky, vitamíny a minerály. Za studena lisované rostlinné oleje můžete znát také pod pojmem extra panenský olej či Extra Virgin. Pro své blahodnárné účinky a vzácné složení se za studena lisované oleje hojně používají v oblasti Spa a Wellness. Díky antioxidačním účinkům lze díky těmto prostředkům účině bojovat proti předčasnému stárnutí.

Základní oleje cosiMed mají vysoce hydratační a pečující účinky. Lze je využít jak samostatně k masážím, do relaxačních koupelí, tak i jako základ pro tělové zábaly, masážní oleje či kosmetické masky a lázně. Běžně se lze setkat například v kuchyni s extra panenským olivovým olejem, méně běžný už je například za studena lisovaný sezamový, mandlový či kokosový olej. Mezi ty nejvzácnější oleje patří například arganový olej či rakytníkový olej.

Ze základních olejů cosiMed v kombinaci s koupelovou syrovátkou a éterickými oleji dle vašeho vkusu, lze připravit luxusní Kleopatřinu koupel. Za pomoci špetky fantazie lze se základními oleji cosiMed připravit nejrůznější kosmetické zábaly a masky.