Masážní krém cosiMed

cosiMed masážní krémy

cosiMed masážní krémy jsou tužší alternativou k masážním emulzím. Mají nižší kluznost než klasické masážní oleje nebo emulze, a tím pádem jsou vhodné například k reflexní masáži nebo ke kosmetickým masážím. V nabídce máme několik druhů masážních krémů rozdílného určení.

cosiMed masážní krém

Základní masážní krém cosiMed je vhodný na nejrůznější druhy masáží, ovšem nejlépe se hodí pro účely masáže reflexních zón. Objekm krému je 500 ml a je díky svému vysoce kvalitnímu složení je vhodný zejména pro jedince s citlivou pokožkou. Jde o neutrální přípravek, proto je vhodný také jako základ pro různé zábalové směsi.

cosiMed masážní krém proti bolesti

cosiMed masážní krém proti bolesti se hodí pro použití v kombinaci s Richelliho terapeutickou pomůckou proti bolesti. Tento masážní krém má vysoce kvalitní složení a proto je vhodný zejména pro jedince s citlivou pokožkou.

cosiMed masážní krém na obličej

cosiMed masážní krém na obličej je vhodný zejména ke kosmetické, lymfatické či relaxační masáži obličeje. Vzhledem ke svému účelu byl vyvinut tak, aby seděl všem potřebám citlivé pokožky obličeje. cosiMed masážní krém obličeje obsahuje vzácné látky, které o vaši pleť pečují již během procedury.

cosiMed masážní krém na nohy

cosiMed masážní krém na nohy je vhodný právě pro dlouhou a silovou masáž nohou, zejména pro reflexní masáž chodidel.